Kangur ja Siena kaotasid Milanole, Taltsita mänginud Varese jõudis poolfinaali

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Itaalia korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseerias on raskesse seisu jäänud Kristjan Kanguri koduklubi Siena Montepaschi, kes kaotas täna seeria viiendas mängus Milano Emporio Armanile 67:82. Milano asus nelja võiduni mängitavad seeriat nüüd 3:2 juhtima.

Seljatraumaga kimpus olev Kangur sai täna Siena eest platsile üheksaks minutiks, kuid punktiarvet ta ei avanud. Eestlase arvele jäi neli lauapalli ja üks resultatiivne sööt. Lisaks tegi Kangur kolm isiklikku viga.

Janar Taltsi kodumeeskond Varese võitis aga neljandat korda Venezia Umanat ja jõudis seeria 4:1 üldvõiduga poolfinaali. Täna oldi vastasest parem seisuga 84:75. Janar Talts seekord Varese koosseisu ei kuulnud.