Oliver Lomp
, ajakirjanik
Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Andres Haabu

Eesti jalgpallikoondislane Tarmo Kink ei suutnud tulla Györi ETO särgis Ungari karikavõitjaks, sest finaalis kaotati eduseisust Debrecenile 1:2.

Nemanja Andric viis ETO avapoolaja 17. minutil juhtima, aga Adam Coulibaly tabamused 51. ja 86. minutil tõid karika Debrecenile, vahendab ERR Sport.

Kink mängis kõik 90 minutit ja tal oli ka 25. minutil suurepärane võimalus viia Györi 2:0 juhtima, kuid löök tabas põiklatti.

Györi on võitnud Ungari karika neljal korral (1965, 1966, 1967, 1979). Viimati oldi finaalis 2009, aga siis kaotati Honvedile.