Üllatus U20 turniiril: Läti koondis alistas teise kõva vastase

Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinnas toimuval U20 korvpalli Euroopa meistrivõistlustel sai Läti koondis teise üllatava võidu, kui täna alistati 75:67 tugev Hispaania.

Hispaanlased võitsid avaveerandi 19:17, ka poolaeg lõppes Hispaana kahepunktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal tegid lätlased võimsa 5:20 vahespurdi ja kuigi Hispaania võitis viimase veerandaja viie punktiga, saigi otsustavaks lõunanaabrite hea kolmas veerandaeg.

Lätlased on nüüd võitnud oma alagrupis kõik neli kohtumist: alistati nii Iisrael, Bulgaaria kui ka Venemaa. Täna kaotuse teeninud Hispaania on hetkel alagrupis teisel kohal.