Eesti korvpallurid kaotasid universiaadi veerandfinaalis suurelt Serbiale

Jaan Puidet (nr 7)
Jaan Puidet (nr 7) Foto: fibaeurope.com

Eesti korvpallikoondis pidi universiaadi veerandfinaalis vastu võtma kindla kaotuse, kui Serbiale jäädi alla koguni 88:43.

Kui avapoolaeg lõppes Serbia 38:25 eduseisus ja kolmanda veerandaja võitsid serblased 20:14, siis viimase kümne minuti jooksul korraldati täielik hävitustöö ning neljanda veerandaja võitsid serblased koguni 30:4.

Eesti koondise kasuks viskasid täna Erik Keedus 12, Toomas Raadik 10, Madis Saarmets 9 ja Jaan Puidet 8 punkti. Võitjatele tõi Dorde Drenovac 13 silma.

Eesti koondis jätkab universiaadil nüüd mängudega 5.-8. kohale.

Mängu käik:

Eesti - Serbia

5:6

Serbia on asunud juhtima, eesti poolel on seni skoori teinud vaid Madis Saarmets

5:11

Serbia suurendab eduseisu

16:16

eestlased on jõudnud viigini, 3.01 esimese veerandaja lõpuni

16:16

Eesti koondises on vahepeal skoori eest hoolitsenud Jaan Puidet ja Toomas Raadik

16:18

Kumbki meeskond ei saa pikka aega korvilisa ja 36 sekundit enne esimese veerandaja lõppu jõuavad korvini serblased

16:18

Esimene veerandaeg lõppeb serblaste napis eduseisus!

25:23

Serblased alustavad teist veerandaega paremini, kuid seejärel saavad ka eestlased ridamisi korve ja asuvad ise juhtima

25:23

Heas hoos jätkavad Puidet ja Raadik. Lisaks on skoori teinud ka Voolaid ja Keedus

41:68

Serbia jätkab endiselt heas hoos, neljandal veerandajal oneestlastest skoori teinud vaid Puidet

41:68

6.37 lõpuni

43:84

Serblased on viimasel veerandajal Eesti koondisest teerulliga üle sõitmas

43:88

Veerandfinaal lõppeb Serbia koondise kindla võiduga!

Ülejäänud veerandfinaalides on kohtuvad Kanada – Brasiilia, Leedu – Austraalia ning Venemaa – Rumeenia.

Postimees.ee toob kell 12.00 algava Eesti ja Serbia kohtumise käigu lugejateni.

Alagrupiturniiril pidas Eesti koondis viis kohtumist ning nendest õnnestus võita neli. Kui Venemaa käest saadi suur kaotus, siis Saksamaa, Ukraina, Omaani ja Lõuna-Korea koondise suutsid eestlased alistada.