Puri ja York City viigistasid Championshipi meeskonnaga

Oliver Lomp
Sander Puri.
Sander Puri. Foto: York City kodulehekülg

Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri koduklubi York City viigistas Inglismaa tugevuselt teise liiga meeskonna Blackpooliga 1:1. Eestlane mängis 45 minutit.

Pärast väravateta esimest poolaega oli York City see, kes 55. minutil Michael Coulsoni tabamusest juhtima asus, kuid rõõmupidu jõudis vaevalt vaibuda, kui minut hiljem Blackpool Bobby Granti värava läbi viigistas. 1:1 seisul ka mäng lõppes, vahendab Soccernet.ee.

Sander Puri tuli mängu teisel poolajal, kui seis oli 0:0. Klubi kodulehe teatel paistis eestlane mängu lõpupoole silma mitmete heade nurgalöökidega, mis ohtlikke olukordi tekitasid.