Poolakad rikkusid Neymari debüüdi Barcelona eest

Neymar.
Neymar. Foto: SCANPIX

Eile Barcelona jalgpallimeeskonna eest esimest korda väljakule jooksnud Neymar jäi võiduta, sest kahel korral juhtinud Gdanski Lechia sai Hispaania meistri vastu 2:2 viigi.

Kuigi mitmed Barcelona staarid jäid mängust eemale ja samuti ei olnud Poolas klubi uut peatreenerit Gerardo Martinot, oli sõprusmängus saadud viik suur üllatus, sest vaid mõne päeva eest purustati Norra klubi Valerenga skooriga 7:0. vahendas Soccernet.ee.

Poola klubi asus mängu juba 14. minutil juhtima, kuid Sergi Roberto suutis 25. minutil viigistada. Taas sai Gdanski ette teise poolaja alguses, ent siis tõi Barcelona poolt kastanid tulest Lionel Messi. Neymar sai platsile umbes 15 minutiks, ent võib juba sel reedel teenida rohkem mänguaega, sest Barcelona kohtub oma kodustaadionil Neymari endise tööandja Santosega.