Hea algus: Anier lõi Šoti liiga debüütmängus võiduvärava

Hiljuti Šoti kõrgliiga klubi Motherwelliga ühinenud Henri Anier tegi täna oma esimese liigamängu ja viis meeskonna võiduni.

Motherwelli ja Hiberniani vahelist kohtumist pingilt alustanud Anier vahetati mängu 69. minutil. Kumbki meeskond polnud suutnud oma väravaarvet avada, kui Anier 82. minutil skooris ja Motherwelli 1:0 juhtima viis. Rohkem väravaid kohtumises ei löödud ja eestlase uus koduklubi võttis võidu.

Kuna Šotimaa kõrgliiga hooaeg alles algas, tõusis Motherwell selle võiduga tabeli etteotsa koos Invernessi, Aberdeeni ja Celticu klubidega, kellel on samuti kirjas kolm võidupunkti.