Henri Anier pääses Euroopa liigas algkoosseisu, kuid Motherwell kaotas

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Golden Star Management

Henri Anier pääses täna Euroopa liiga kolmanda eelringi korduskohtumises põhikoosseisu ja sai mängida 71. minutini, vahendab soccernet.ee.

Tema koduklubi Motherwell ei suutnud Krasnodari Kubani vastu avamängus saadud 0:2 kaotusseisust välja tulla. Šotlased lõid vaid ühe värava ja seegi oli omavärav - 51. minutil suunas Stephen McManus peaga palli enda puuri.

Seega jäi Motherwell kahe mängu kokkuvõttes Venemaa klubile alla 0:3. Anieri tööandja järgmine kohtumine toimub pühapäeval, kui Šoti kõrgliiga teises voorus on vastaseks Aberdeen.