Suurepärases hoos Anier lõi Motherwelli eest taas värava

Henri Anier väravat tähistamas.
Henri Anier väravat tähistamas. Foto: Motherwell/Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier pääses Šotimaa kõrgliiga teises voorus Motherwelli algkoosseisu platsile ja viis juba matši 1. minutil koduklubi Aberdeeni vastu 1:0 juhtima.

Teisel poolajal lõid väravaid aga külalised ja lõpuks teenis Aberdeen 3:1 võidu. Esmalt viigistas 62. minutil Niall McGinn penaltist mänguseisu, 76. minutil viis Mark Reynolds Aberdeeni juhtima ning 84. minutil realiseeris McGinn veel ühe penalti. Anier võeti kohtumise 85. minutil puhkama.

Šotimaa kõrgliiga avavoorus alistas Motherwell võõrsil mäletatavasti tänu Anieri väravale 1:0 Hiberniani. Toona pääses Eesti koondislane väljakule vahetusest.