Voskoboinikov sai kirja täismängu

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: SCANPIX

Vladimir Voskoboinikov terroriseeris kõik 90 minutit vastase kaitseliini, kui tema tööandja Syrianska tegi Rootsi jalgpalli esiliigas 1:1 viigi Mjällby'ga.

Syrianska asus kohtumist juhtima 24. minutil tänu Besim Kunici väravale, kuid juba viis minutit hiljem suutis Patrick Rosengren viigistada, kirjutab Soccernet.ee.

Superettani klubis särginumbrit 99 kandev Eesti koondise ründaja viibis platsil 90 minutit.

Liigatabelis on Syrianska 19 mängu järel 28 punktiga seitsmendal kohal, üks rida eespool olevale Ängeholmsile kaotatakse vaid ühe silmaga.