Operi koduklubi sai Hiinas kindla võidu

Andres Oper
Andres Oper Foto: Toomas Huik
Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Operi koduklubi Shanghai Shenhua sai Hiina kõrgliigas kindlalt 4:0 jagu Tianjin Teda meeskonnast.

Shenhua asus kohtumist juhtima 15. minutil Dai Lin’i väravast, 20 minutit hiljem kahekordistas edu Du Wei. Teisel poolajal jõudsid sihile Vjatšeslav Hleb ja oma teise tabamusega Dai Lin, kirjutab soccernet.ee.

Oper oma meeskonna koosseisu ei kuulunud. Ühtekokku on ta Shenhua eest kaasa teinud kuues kohtumises, milles jalga valgeks pole veel saanud.

Šenhua on liigatabeli seitsmendal astmel, esikohast lahutab aga vaid neli punkti.