Villa viib Hispaania juhtima 1-0
Villa viib Hispaania juhtima 1-0 Foto: AP / Scanpix

Täna õhtuses esimeses D-alagrupi kohtumises võitis Hispaania Venemaad 4:1.

Kohtunik vilistab kohtumise lõppenuks.

91. minut: Hispaania lööb 4:1. Akinfejevi tõrjest tulnud palli lööb tühja väravasse Fabregas.

85. minut: Venemaa teenib nurgalöögi ja Pavljutšenko lööb peaga palli väravasse.

80. minut: Torbinski karistuslöök lendab kõrgelt mööda.

78. minut: Hispaania toob Silva asemele sisse  Xabi Alonso.

75. minut: Villa teeb kübaratriki, seis 3:0.

74. minut: Fabregas võitleb Venemaa karistusalas aga ei leia kellelegi sööta.

72. minut: Pavljutšenko löök ei üllata Casillast, kes püüab kergelt palli.

70. minut: Adamov vahetab platsil välja alles poolajal  mängu toodud Bõstrovi.

67. minut: Akinfejev tõrjub kõigepealt Senna pealöögi ja siis veel Marchena õhust löödud kauglöögi.

67. minut: Ramose hea terav sööt värava alla, aga kaitse on valvel, nurgalöök.

63. minut: Iniesta välja ja Santi Cazorla sisse.

62. minut: Hispaanlased harutavad Venemaa kaitse paari sööduga lahti aga Hernandez suudetakse viimasel hetkel piisavalt segada, et lööki ei tuleks.

59. minut: Villa saab keskelt vabalt löögile, aga Akinfejev tõrjub.

58. minut: Venemaa toob Semšovi asemele Torbinski.

54. minut: Hispaania vahetab välja Torrese ja sisse tuleb Fabregas.

51. minut: Lahtimängitud nurgalöögist saab peaga löögile värske mees Bõstrov, aga löök jääb nõrgaks.

50. minut: Karistuslöök Venemaale vasakust äärest, aga kaitse lööb peaga palli minema.

Venemaa vahetas sisse Bõstrovi Sitšjovi asemele.

Kohtunik lõpetab poolaja.

45. minut: Hispaania juhib 2:0. Villa lööb Akinfejevi jalge vahelt värava.

42. minut: Venemaal karistuslöök 28. meetrilt Pavljutšenko löök lendab Casillase tõrjest latti.

39. minut: Pavljutšenko üks-üks Casillasega, aga mees on suluseisus.

32. minut: Ilus Hispaania koondise söödukombinatsioon, aga Torrese löök ebaõnnestub.

29. minut: Venemaa teenib nurgalöögi, aga see ebaõnnestub.

28. minut: Villa saab söödu Venemaa trahvikastis ja lööb pöördelt, Akinfejev tõrjub.

25. minut: Biljaletdinov lööb kahekümnelt meetrilt, aga löök on aeglane ja Casillas püüab kergelt.

24. minut: Torres teeb terava madala löögi, aga Akinfejev tõrjub.

23. minut: Zirianov tabab trahvikasti keskelt lüües posti.

20. minut: Torres jookseb üle Venemaa kaitsja ja petab ära Akinfejevi ja söödab Villale, kes lööb tühja väravasse.

18. minut: Villa petab ära ühe kaitsja ja lööb, aga teine Venemaa koondise kaitsja saab jala vahele ja tuleb nurgalöök.

15. minut: Käib tihe keskvälja võitlus.

8. minut: Torres murrab vasakust äärest kasti ja lööb, aga löök ebaõnnestub ja pall lendab väravast mööda.

4. minut: Hispaania karistuslöök vasakult trahvikasti äärelt, Venemaa kaitse lööb madala palli minema.