Türgi võitis viimase minuti väravast Šveitsi 2:1

Hakan Yakin viib Šveitsi koondise 1:0 ette
Hakan Yakin viib Šveitsi koondise 1:0 ette Foto: AFP / Scanpix

Türgi võitis kohtuniku lisaminutitel löödud väravaga Šveitsi koondist 2:1.

Kohtumine on lõppenud.

93. minut: Turan lööb Šveitsi kaitsja põrkest värava.

87. minut: Šveitslastel ohtlik karistuslöök 25 meetrilt, löök lendab müürist auti.

84. minut: Šveitslaste vasturünnak neli ühe vastu, aga kahel korral päästab Türgi koondise hulleimast Demirel.

80. minut: Aurelio pääseb karistusalas löögile, mis lendab vastu Türgi kaitsjat.

74. minut: Ilus rünnak Türgi koondisel, aga värava eest läbi söödetud pallile ei saa Kahveci jalga vahele.

71. minut: Inleri löök lendab Türgi kaitsjast auti, aga kohtunik ei märka puudet.

66. minut: Šveitsi poole pealt tuleb sisse Vonlanthen Barnetta asemele.

64. minut: Kaks Šveitsi ründajat jäävad ühe Türgi kaitsja vastu, aga Demirel lõikab šveitslaste söödu.

60. minut: Magnin lööb, aga pall keerab Türgi väravast mööda.

57. minut: Türgi koondis viigistab, Sentürk lööb palli peaga väravasse.

55. minut: Derdiyok saab kollase kaardi.

52. minut: Barnetta lööb, aga löök on ebatäpne.

48. minut: Balta teenib Šveitsi trahvikastis käega mängimise eest kollase kaardi.

46. minut: Türgi alustab aktiivselt ja teenib nurgalöögi.

Kohtunik lõpetab esimese poolaja.

41. minut: Ohtlik karistuslöök Šveitsile, Yakini löök lendab müüri.

33. minut: Yakin lööb värava ette vette  seisma jäänud palli tühja väravasse, seis on 1:0 Šveitsile.

31. minut: Sanli saab kollase kaardi.

29. minut: Pall lendab rikošetist Šveitsi värava posti.

28. minut: Türgi saab ohtliku karistuslöögi trahvikasti nurgalt,

25. minut: Barnetta lööb Šveitsi karistuslöögi ja Demirel teeb suurepärase tõrje.

24. minut: Demirel tõrjub Yakini löögi.

23. minut: suur segadus Šveitsi koondise karistusalas, aga löögile ei suuda türklased ennast mängida.

19. minut: Inler lööb kaugelt peale, löök lendab madalalt ja teeb enne väravat põrke, aga Demirel suudab tõrjuda.

17. minut: Karistuslöök Türgile, aga löök ebaõnnestub.

Staadionil sajab paduvihma.

14. minut: Võitlus käib keskplatsil, palju pisivigu ja ei midagi ohtliku.

6. minut: Kahveci annab terava söödu Šveitsi värava alla, aga väravavaht püüab palli.

1. minut: Türgi teenib kohtumise esimese nurgalöögi, aga Šveitsi kaitse lahendab olukorra.