Sidorenkov lõi Saagi meeskonnale värava

Oliver Lomp
Andrei Sidorenkov(vasakul).
Andrei Sidorenkov(vasakul). Foto: ARTUR SADOVSKI/PM/SCANPIX BALTICS
Eesi jalgpallikoondislane Andrei Sidorenkov lõi täna Taani kõrgliigas värava Kaimar Saagi koduklubi vastu, aidates oma meeskonna 2:1 võidule.

Koduplatsil mänginud Saagi klubi Silkeborg võitis Rajko Lekici väravast avapoolaja, kuid teise poolaja alguses lõi Sidorenkov SönderjyskE viigivärava. 86. minutil tõi külalistele võidu Kenneth Fabriciuse tabamus.

SönderjyskE eest oma esimese värava kirja saanud Sidorenkov tegi kaasa kogu kohtumise. Saag tugevdas Silkeborgi rünnakut viimaseks veerandtunniks vahetusest sekkudes.