Chelsea ja Tottenham viigistasid, Torres sai punase

Fernando Torres (paremal) teenis kohtumises Tottenhami vastu punase kaardi
Fernando Torres (paremal) teenis kohtumises Tottenhami vastu punase kaardi Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kohtusid omavahel kaks Londoni suurklubi Chelsea ja Tottenham. Viimase koduväljakul peetud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Tottenham läks mängu 19. minutil juhtima, kui täpne oli islandlane Gylfi Sigurdsson. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödudud. Teisel poolajal Chelsea mäng paranes ning 65. minutil lõi karistuslöögist tulnud tsendreduse peaga väravasse keskkaitsja John Terry.

Chelsea lõpetas kohtumise arvulises vähemuses, sest 81. minutil teenis teise kollase kaardi Fernando Torres.