Elevandiluurannik alistas favoriitide duellis Ghana

Rõõmsad Elevandiluuranniku mängijad.
Rõõmsad Elevandiluuranniku mängijad. Foto: Reuters / Scanpix
Aafrika jalgpallimeistrivõistlustel alistas Elevandiluurannik B-alagrupi favoriitide kohtumises 3:1 Ghana.

Võitjate poolel olid täpsed Gervinho, Siaka Tiene ja Didier Drogba. Ghana auvärava lõi kolmandal üleminutil Asamoah Gyan. Alates 56. minutist pidi Elevandiluurannik mängima vähemuses, kuna keskkaitsja Emmanuel Eboue sai punase kaardi.

Kuna B-alagruppi kuulunud Togo loobus Aafrika meistrivõistlustest ning alagrupi esimeses mängus viigistas Elevandiluurannik 0:0 Burkina Fasoga, siis on Elevandiluurannik taganud koha veerandfinaali.