Kollo - Venno jätkasid Pärnus võidukalt

Oliver Venno (vasakul) ja Kristo Kollo jätkavad Pärnus häid esitusi
Oliver Venno (vasakul) ja Kristo Kollo jätkavad Pärnus häid esitusi Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Kristo Kollo ja Oliver Venno alistasid Pärnu Challengeri teises ringis Läti paari Viktors Korzenevitš - Toms Šmedinsi 2:1 ning on kindlustanud turniiril vähemalt viienda koha.

Kollo - Venno jäid avageimis kaotusseisu 5:9, jõudsid küll viigini 9:9, kuid lõunanaabrid pääsesid uuesti ette 18:15 ning võitsid 21:17.

Teist geimi alustasid paremini eestlased minnes juhtima 6:2. Korzenevitš - Šmedins viigistasid 8:8, kuid mõni hetk hiljem pääsesid ette meie noormehed 14:10 ning vormistasid tuhande pealtvaataja rõõmuks geimi lõppseisuks 21:17, vahendab EVF.

Kolmandat geimi valitsesid täielikult Kollo - Venno, kasvatades kiire algedu 4:0 ja võites otsutava geimi 15:11.

«Mullu nappis meil kogemusi ja kippusime kolmegeimilised mängud kaotama, tänavu oleme pingelised kohtumised pigem enda kasuks kallutada,» lausus peale mängu Kollo. «Ukrainlased olid kindlasti lätlastest tugevamad,» lausus Kollo.

Homme lähevad Kollo - Venno kolmandas ringis vastamisi Šveitsi paariga Philip Gabathuler - David Wenger.