Slovakkia alistas läbi häda Norra ja pääses veerandfinaali

Oliver Lomp
Slovakkia koondislased rõõmustamas.
Slovakkia koondislased rõõmustamas. Foto: AP / Scanpix

Vancouveri olümpiamängude jäähokiturniiril pääses viimasena veerandfinaali Slovakkia, kes alistas Norra 4:3.

Norra osutas aga slovakkidele tõeliselt tugevat vastupanu.

Slovakkia läks esimesel kolmandikul ette 3:1, lubas teisel kolmandikul Norral viigistada 3:3, kuid 11.19 enne lõppu viskas Miroslav Satan võiduvärava.

07:38

Kolm minutit jäänud esimest kolmandikku mängida - Slovakkia on teinud 20 pealelööki, Norra vaid ühe

07:40

Kaks minutit esimest perioodi mängida, Mats Zuccarello Aasen lööb ühe värava tagasi!

08:10

Seitse minutit teist perioodi mängitud. Slovakkia on teinud kaheksa pealelööki, Norra kolm

08:12

USKUMATU LUGU: Tore Vikingstad vähendab Norra kaotusseisu 2:3-le

08:19

Kaheksa minutit teist perioodi mängida. Slovakkia on teinud teisel perioodil kümme pealeviset, Norra viis (Kokku 31:7)

08:24

Neli minutit teise perioodi lõpuni

08:31

EI OLE VÕIMALIK: Norra viigistab seisu 0,1 sekundit enne teise perioodi lõppu!

08:46

Kolmas periood algas!

08:49

Kolm minutit mängitud kolmandat perioodi. Mõlemad meeskonnad on teinud ühe pealelöögi

08:57

Seitse minutit mängitud kolmandat perioodi. Slovakkia on teinud kolm pealeviset, Norra kaks

09:01

08.41: Miroslav Satan viib Slovakkia 4:3 juhtima!