Jäägeri klubi alustas võiduga, Dmitrijevi oma kaotusega

Oliver Lomp
Aleksandr Dmitrijev (vasakul) heitlemas Ashley Cole'iga.
Aleksandr Dmitrijev (vasakul) heitlemas Ashley Cole'iga. Foto: AFP / Scanpix

Eesti jalgpallikoondislase Enar Jäägeri koduklubi Aalesund alistas kõrgliiga avavoorus Lilleströmi 3:0, vahendab

Soccernet.ee.

Eesti koondislane kohtumises väljakule ei jooksnud ning istus varumeeste hulgas. Eelmise hooajal napilt kõrgliigasse jäänud ja 13. kohaga lõpetanud Aalesund on hetkel parima väravate vahega tabeli liider.

Aleksandr Dmitrijevi koduklubi, tänavuseks hooajaks kõrgseltskonda tõusnud Hönefoss BK alustas hooaega 0:2 kaotusega Joel Lindpere endisele meeskonnale Tromsö IL. Eesti koondise poolkaitsja kuulus Hönefossi põhikoosseisu, teenis teise poolaja alguses kollase kaardi ning vahetati 69. minutil 0:1 kaotusseisus pingile.