Vähemuses mänginud Arsenal teenis 2:0 võidu ja tõusis tabeliliidriks

Londoni Arsenali poolkaitsja Cesc Fabregas (vasakul).
Londoni Arsenali poolkaitsja Cesc Fabregas (vasakul). Foto: Reuters / Scanpix
Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Londoni Arsenal koduväljakul 2:0 West Ham Unitedi.

Võitjate poolel lõi 5. minutil värava Denilson ning 83. minutil vormistas penaltist lõppseisu Cesc Fabregas.

Arsenal mängis terve teise poolaja vähemuses, kuna esimese poolaja viimasel minutil sai punase kaardi Thomas Vermaelen. Samast olukorrast teenis West Ham ka penalti, kuid Manuel Almunia tõrjus löögi.

Arsenal tõusis 67 punktiga nüüd turniiritabeli liidriks, Manchester United on 66 silmaga teine ning Londoni Chelsea 64ga kolmas. ManU on Arsenalist pidanud ühe ning Chelsea kaks kohtumist vähem.