Toobali koduklubi oli avamängus edukas

Kert Toobal (vasakul) ja Jaanus Nõmmsalu
Kert Toobal (vasakul) ja Jaanus Nõmmsalu Foto: Erakogu

Prantsusmaa võrkpalli meistrivõistluste veerandfinaalseeria avakohtumises võitis Kert Toobali koduklubi Saint-Quentini Foyer võõrsil peetud kohtumises AS Cannes meeskonna 3:1 (20, 15, -15, 20).

Cannes lõpetas põhiturniiri 3. kohaga, Saint-Quentini Foyer saavutas põhiturniiril 6. koha, vahendab volley.ee.

Kert Toobal mängis kogu kohtumise ja kogus 4 punkti (2 rünnakut, 1 blokk ja 1 äss).

Keith Puparti ja Raimo Pajusalu koduklubi Rennes Volley kaotas võõrsil peetud kohtumises Tours VB meeskonnale 0:3 (-17, -19, -19)

Keith Pupart ja Raimo Pajusalu mängisid kogu kohtumise. 11 punkti kogunud Pupart realiseeris 15-st tõstest 9 ja lisas 2 ässa.

Raimo Pajusalu lõi 5-st tõstest maha kaks ja lisas 2 blokki.

Beauvais Oise (Jaanus Nõmmsalu) kaotas võõrsil peetud kohtumises Poitiers' Stade Poitevin meeskonnale 0:3 (-23, -23, -19).

Jaanus Nõmmsalu sekkus mängu kõigis kolmes geimis ja kogus ühe punkti rünnakust.