Jääger ja Kotenko platsile ei pääsenud

Enar Jääger

Norra kõrgliigas pallivad Artur Kotenko ja Enar Jääger pidid eile õhtul oma meeskondade kohtumist pingilt jälgima.

Artur Kotenko oli eile, mil koduklubi Viking tulemusega 1:1 Tromsöga viigistas, pingipoisi rollis, vahendab

Soccernet.ee.

Aalesundil, kelle koosseisu kuulub Enar Jääger, ei läinud niigi hästi, sest kohtumises Haugesundiga jäädi juba 4. minutil omaväravast tagaajaja rolli. Vastased skoorisid taas veerandtund hiljem ning kuigi enne vaheajale minekut suudeti kaotusseisu vähendada, ei olnud sellest piisavalt.

Pärast eile peetud kuuenda vooru kohtumisi on Aalesund hetkel 13 punktiga endiselt liider ning Viking viie kogutud silmaga 11. positsioonil.