Manchester United tõusis Inglismaal liidriks

Ryan Giggs
Ryan Giggs Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel alistas Manchester United võimsa lõpuga 3:1 Tottenham Hotspuri ning tõusis vähemalt homseni liigatabeli liidriks.

United läks 58. minutil Ryan Giggsi realiseeritud penaltist juhtima, kuid Ledley King viigistas kohtumise 70. minutil, vahendab ERR Sport.

81. minutil suutis portugaallane Nani Unitedi uuesti juhtima viia ning Giggs lõi penaltipunktilt viis minutit hiljem ka oma päeva teise tabamuse.

Manchester United on 36 kohtumisega kogunud 79 punkti ning neil jääb pidada veel kaks mängu. Chelseal, kes oma 36. vooru mängu peab pühapäeval koduplatsil Stoke City vastu, on koos kaks punkti vähem.