Tartu lasi eduseisu käest ja kaotas põnevuslahingus TTÜ-le

Bigbank Tartu meeskond.
Bigbank Tartu meeskond. Foto: Margus Ansu

Eesti-Läti võrkpalli ühisliigas võõrustas TTÜ meeskond Tartu Bigbank klubi ning võttis kaotusseisu jäämisest hoolimata 3:2 võidu.

Tasavägiselt kulgenud avageimi võitis Tartu 25:22 ning teise geimi kindlalt 25:20. Kolmandas geimis suutis Tartu aga oma edu maha mängida ning seisul 24:24 oli mäng veel viigis. Siis panid võõrustajad oma paremuse maksma ja võtsid 25:27 võidu. Neljas geim möödus taas tasavägiselt, ent TTÜ suutis selle enda kasuks kallutada ja nii läks mäng otsustavale viiendale geimile. Seisul 13:13 oli mäng viigis, ent siis võtsid TTÜ mehed kaks punkti järjest ja kirjutasid tabelisse väärtusliku 3:2 võidu.