Henri Anier
Henri Anier Foto: Motherwell, Facebook

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas sai Henri Anieri koduklubi Motherwell kirja raske 1:0 võidu Hiberniani üle. Anier tegi kaasa terve kohtumise.

Mängu ainsa värava lõi kaitsja Stephen McManus, kes 23. minutil nurgalöögist tulnud palli värava ette nurka saatis. Kagel korral oli hea võimalus skoori teha ka Anieril, kuid tema löögid suutis vastaste väravavaht siiski tõrjuda. Motherwell lõpetas kohtumise vähemuses, sest kolm minutit enne kohtumise lõppu sai punase kaardi Shaun Hutchinson.

Motherwell on hetkel liigatabelis 22 punktiga kolmandal kohal. Sama palju punkte on kogunud ka teisel kohal paikneb Inverness, kuid neil on üks mäng vähem peetud. Esikohal on 27 punkti kogunud Celtic, kellel samuti mäng veel varuks.