Klavan ja Augsburg lõpetasid sügisringi vägeva seeriaga

Ragnar Klavan (esiplaanil) FC Augsburgi särgis.
Ragnar Klavan (esiplaanil) FC Augsburgi särgis. Foto: EPA

Eile pidas Ragnar Klavani koduklubi Augsburg Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sügisringi viimase mängu, kui võõrsil viigistati 1:1 Frankfurti Eintrachtiga.

Ühtlasi oli see Augsburgi jaoks viies järjestikune liigamäng, kus välditi kaotust. Viimati tunnistati vastaste paremust 9. novembril, kui võõrsil kaotati Müncheni Bayernile.

Eilses kohtumises läks Augsburg 33. minutil Raul Bobadilla väravast juhtima, kuid Eintracht suutis poolaja lõpu eel viigistada. Rohkem väravaid ei löödudki ning mõlemad meeskonnad lahkusid mängult ühe punkti võrra rikkamana. Klavan tegi tavapäraselt kaasa kõik 90 minutit.

Augsburg hoiab hetkel liigatabelis 24 punktiga kaheksandat kohta. Teised meeskonnad peavad oma 17. vooru mängud täna ja homme.