Peatreeneri vallandanud Tottenham teenis võidu

Tottenham Hotspuri mängijad rõõmustamas.
Tottenham Hotspuri mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas on täna kavas kaks kohtumist, millest esimeses alistas sel nädalal peatreeneri Andre Villas-Boas' vallandanud Tottenham Hotspur seisuga 3:2 Southamptoni meeskonna.

Kodumeeskond Southampton sai kohtumist 13. minutil juhtima, kui jala sai valgeks Adam Lallana. 25. minutil viigistas seisu Emmanuel Adebayor ning 54. minutil sai Tottenham 2:1 juhtima, kuna Southamptoni kaitsja Jos Hooiveld lõi omavärava. Viis minutit hiljem oli tablool taas viik, sest väravaga sai hakkama Rickie Lambert. Hotspurile tagas võidu Adebayori teine tabamus, mis sündis 64. minutil.

Inglismaa liigat on juhtimas Liverpool, Hotspur on seitsmendal tabelireal ja Southampton hoiab üheksandat kohta.