Pau Gasol vedas Lakersi NBA finaalist kahe võidu kaugusele

Pau Gasol
Pau Gasol Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA teenis Los Angeles Lakers kaheksanda järjestikuse võidu, alistades läänekonverentsi finaalseeria teises mängus Phoenixi 124:112.

LA Lakers võitis avaveerandi tosina punktiga, kuid Phoenix osutas esimese mänguga võrreldes märksa suuremat vastupanu ning jõudis kolmanda veerandaja lõpuks viigini, vahendab ERR Sport.

Otsustaval perioodil tegi Lakers 9:0 spurdi, millest külalised enam ei toibunud. Pau Gasol viskas võitjate parimana 29 punkti, neist 14 viimasel veerandajal.

Kobe Bryanti arvele jäi 21 punkti ja 13 resultatiivset söötu, kaotajate parim oli Jason Richardson 27 punktiga.