Chelsea alistas koduväljakul Eto'o väravatest ManU

Samuel Eto'o lõi Manchester Unitedi võrku kolm palli.
Samuel Eto'o lõi Manchester Unitedi võrku kolm palli. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel sai magusa võidu Londoni Chelsea, kes alistas koduväljakul 3:1 Manchester Unitedi.

Võõrustajad asusid kohtumist 17. minutil juhtima, kui värava sai kirja Samuel Eto'o. Esimese poolaja viimasel minutil lõi ründaja oma teise värava ja 49. minutil vormistas Eto'o kübaratriki. ManU ainsa tabamuse autoriks oli 78. minutil Javier Hernandez.

Võõrsil mänginud ManU lõpetas kohtumise vähemuses, kuna esimesel lisaminuti teenis punase kaardi Unitedi keskkaitsja Nemanja Vidic, kes tõmbas maha Eden Hazardi.

Chelsea poolel pääses 86. minutil väljakule ka serblasest poolkaitsja Nemanja Matic, kes alles sel nädalal tiimiga liitus.