Rock näitas Valga vastu võimu, Pärnu tunnistas Liepaja paremust

Tartu Rocki mängumehed (valges)
Tartu Rocki mängumehed (valges) Foto: Marko Saarm / Sakala

Korvpalli Balti liigas võitis Tartu Rock võõral väljakul Valgat tulemusega 87:57. Samal ajal pidi Pärnu tunnistama koduväljakul Liepaja meeskonna 59:75 üleolekut.

Tartu poolelt oli heas hoos Valmo Kriisa, kes üleplatsimehena viskas 19 punkti. Vincent Simpsoni arvele kanti 15 punkti, Joosep Toome lisas 11 silma. Timo Eichfuss viskas 10 punkti ja võttis maha sama palju lauapalle.

-

Rocki hoog on võimas. Kriisa arvel on juba 13 punkti ja neli lauapalli. Valga vastu ollakse ees 31:8

-

Liepaja edu Pärnu ees on 21:16

-

Kaks minutit poolaja lõpuni ja Rocki edunumbrid on 41:16

-

Võrus on poolaeg lõppenud, Tartu juhib Valga vastu 46:18. Kriisa arvel 13 punkti ja kuus lauapalli, Joosep Toome arvel 8 punkti.

-

Pärnu on Liepaja vastu raskustes, teist poolaega on mängitud neli minutit ning pärnakate kaotusnumbrid on 29:43

-

Kriisa arvele jäi 19 punkti. Simpson lisas 15, Toome 11 ja Eichfuss 10 punkti. kaotajate parim oli 16 punkti visanud Evart

-

Liepaja juhib minut enne lõppu Pärnu vastu 72:59

-

Ka Pärnus kohtumine lõppenud. Liepaja võtab 75:59 võidu.

-

Pärnakate parimana viskas Raadik 17 punkti ja võttis kuus lauapalli

Liepaja ja Pärnu eelmise omavahelise mängu võitsid lätlased 70:64. Eelmisel nädalal liitus Liepaja meeskonnaga nende teine leegionär - ameeriklane Paul Hill. 26-aastane tagamängija viskas kohe debüütmängus Salduse vastu läti liigas 24 silma, kirjutab basket.ee.

KK Pärnu rõõmustas fänne 11. jaanuril Tallinnas, kui Eesti meistrivõistluste pingelisest heitlusest TTÜga väljuti võitjana.

Valga võõrustab kell 17:00 Tartu Rocki meeskonda. Eriliseks teeb mängu toimumiskoht - sedapuhku peab Valga oma kodumängu Võru Spordikeskuses.