Läti korvpallinaiskond pidi Austraaliale alla vanduma

Läti naiskonnal austraallaste vastu jõudu ei jagunud.
Läti naiskonnal austraallaste vastu jõudu ei jagunud. Foto: AP / Scanpix

Olümpia korvpallirutniiri alagrupimängus pidi Läti naiskond tunnistama Austraalia tiimi kindlat paremust 96:73.

Otsustavaks sai kolmas veerandaeg. Kui esimesel poolajal püsisid lätlased vastasel vapralt kannul ning pääsesid ka paari punktiga juhtima, siis kolmanda kümnendiku alguses pani selgelt oma paremuse maksma Austraalia. Enne otsustavat veerandaega oligi lõunanaabrite kaotus juba 20-punktine. Lõpuveerandil vahe suurenes veelgi.

Mängu resultatiivseim oli ülekaalukalt austraallanna Lauren Jackson, kes tõi naiskonnale 30 punkti.