Kreeka alistas 41 punktiga Angola

Antonios Fotsis surub palli pealt
Antonios Fotsis surub palli pealt Foto: AFP / Scanpix

Pekingi olümpiamängude korvpalliturniiri neljanda vooru esimeses kohtumises sai Angola koondisjärjekordse kaotuse kui 61:102 jäädi alla Kreeka koondisele.

Võrdset mängu jätkus vaid esimeseks veerandajaks, mille kreeklased võitsid ainult ühe punktiga 12:11. Edasi kasvatasid kreeklased koguaeg jõudsalt vahet - poolajaks juhiti juba 15 punktiga ja Kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe juba 39 punkti ja mäng oli tehtud.

Kreeklaste parimana tõi Ioannis Bouroussis meeskonnale 22 punkti tabades kõik üheksa platsilt tehtud pealeviset. Angola kasuks viskas Eduardo Mingas 23 punkti.

Kreekale oli see olümpiaturniiril teiseks võiduks, Angolal on võiduarve veel avamata.