Pärnu jõudis poolfinaali ja kohtub Tartuga

Mariel Gregor
Pärnu mängijad.
Pärnu mängijad. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Täna olid võrkpalli Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis kolmandat korda vastamisi Pärnu VK ja Danpower Võru/Noortekoondis. Sarnaselt kahele esimesele mängule oli pärnakate üleolek veenev ning mäng võideti ühtegi geimi kaotamata. Tasavägiseim oli avageim, mille Pärnu võitis 25:22, järgnevad kuulusid neile juba 25:12 ja 25:17.

Poolfinaalis ootab Pärnut Bigbank Tartu.

Pärnu parim oli 12 punkti kogunud Taavet Leppik, võrdselt 9 silma panustasid meeskonna võitu Kardo Kõresaar, Siim Põlluäär, Sven Saarpere ja Romet Priimägi. Dapower Võru/Noortekoondise meeskonnas oli resultatiivseim Oliver Orav (11 punkti, +2).

Teine veerandfinaalseeria TTÜ ja Rakvere VK vahel on jõudnud neljanda mänguni, mis peetakse homme kell 18:30 TTÜ spordihoones. Mängudega 2:1 seeriat juhtiv TTÜ võib edu korral kindlustada koha poolfinaalis.