Kurioosum: kohtunik eemaldas väljakult vale Arsenali mängumehe

Kieran Gibbs (vasakul) ei mõista, mille eest ta punase kaardi sai
Kieran Gibbs (vasakul) ei mõista, mille eest ta punase kaardi sai Foto: SCANPIX

Inglsimaa jalgpalli kõrgliigas toimus oluline heitlus Chelsea ja Arsenali vahel. Esimesel poolajal toimus väljakul mõne minuti jooksul mitu üsna kurioosset seika.

Kohtumise 15. minutil tõrjus Alex Oxlade Chamberlain oma väravajoonel seistes käega ära Chelsea mängumehe pealelöögi, mis oleks kusjuures väravast mööda lennanud. Loogilise jätkuna pidanuks mees kindla punase kaardi saama, kuid noor inglane sai ootamatult mängu jätkata. Kohtunik Andre Marriner näitas ekslikult punast kaarti hoopis Arsenali kaitsjale Kieran Gibbsile. Loomulikult teenis Chelsea ka penalti, mille realiseeris Eden Hazard.

Lõpuks võttis Chelsea ülikindla 6:0 võidu. Lisaks Hazardile said jala valgeks ka Andre Schürrle, Mohamed Salah ja Samuel Eto’o, Oscari arvele jäi kaks väravat

Tegemist oli Arsenali peatreeneri Arsene Wengeri 1000. mänguga meeskonna eesotsas.