Liverpool kerkis võiduga taas Inglismaa liiga liidriks

Steven Gerrard (paremal).
Steven Gerrard (paremal). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti täna kaks mängu, mille järel kerkis liiga liidriks taas Liverpool.

Võõral väljakul West Ham Unitediga kohtunud Liverpool läks kohtumist 44. minutil Steven Gerrardi poolt realiseeritud penaltist juhtima. Poolajapausile mindi siiski 1:1 viigiseisul, sest teisel lisaminutil sai West Hami poolt jala valgeks Guy Demel.

Teisel poolajal sai Gerrard taas proovida 11 meetri karistuslööki ega eksinud ka seekord - tulemuseks 2:1 võit Liverpoolile.

Inglise tabeli liidriks kerkinud Liverpoolil on 33 mänguga koos 74 punkti. Samuti 33 mängu pidanud Chelsea on 72 punktiga teine ning 31 kohtumist mänginud Manchester City paikneb 70 punktiga kolmandal tabelireal. Tänases teises mängus jäi Arsenal 0:3 alla Evertonile ning ka tabeli neljandale kohale ehk viimasele Meistrite liigasse viivale positsioonile on tihe võitlus.