Kristjan Kangur krooniti teist aastat järjest Itaalia meistriks

Kristjan Kangur (palliga)
Kristjan Kangur (palliga) Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani võitis korvpalli Itaalia meistrivõistluste finaali otsustavas seitsmendas mängus 74:67 Siena Montepaschit ning krooniti meistriteks.

Kangur tegi otsustavas mängus kaasa kolm minutit ning selle ajaga kätt valgeks ei saanud. Kanguri jaoks on see teine järjestikune Itaalia meistritiitel, kuna möödunud aastal sai ta kuldmedali kaela Siena ridades.

Milano läks finaalseeriat 2:0 juhtima, kuid seejärel tabas meeskonda mõõn ning jäädi 2:3 kaotusseisu. Kaks viimast mängu suudeti siiski võita.

-

Siena on hakanud vahet vähendama, seis 22:16 Milano kasuks. Kangur vahetati puhkama. Eestlase väljakul olndud aeg ei kujunenud kugi edukaks.

-

Esimese poolaja lõpuni jääb alla viie minuti ning Milano edunumbrid on 29:21

-

Poolaeg. Milano peal 36:29. Kangur on väljakul viibinud kolm minutit, kuid punktiarvet pole avanud

-

Milano ja Kristjan Kangur on Itaalia meistrid. Finaali otsustavas mängus võidetakse Sienat tulemusega 74:67