Ats Purje.
Ats Purje. Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise ründaja Ats Purje tegi eile Soome kõrgliiga 18. voorus supermängu, kui lõi kaks väravat ja päästis sellega oma kodumeeskonna KuPSi kaotusest valitseva meistri HJK vastu.

KuPS jäi 3679 pealtvaataja ees juba kümnendal minutil kaotusseisu ning 31. minutil tegi endine Honka ründaja Demba Savage seisuks juba 2:0 külaliste kasuks, vahendab Soccernet.ee.

44. minutil lõi aga täismängu teinud Purje ühe tagasi ning 85. minutil skooris ta penaltipunktilt oma teise värava. Viimase viie minuti jooksul seis ei muutunud ning seega tõid eestlase väravad Kuopio klubile väga väärtusliku ühe punkt.

Liigatabelis asub KuPS 26 punktiga neljandal kohal, HJK on 41 silmaga hetkel kindel liider.

Purje väravad alates 1:10:35 ja 2:10:05