Noot võitis Belgias isikliku rekordiga 1500 meetri jooksu

Andi Noot, Liina Tšernov ja Kaur Kivistik USAs.
Andi Noot, Liina Tšernov ja Kaur Kivistik USAs. Foto: Rolf Rühcelauf

Eesti jooksjad Andi Noot ja Liina Tšernov võistlesid täna Belgias Heusden-Zolderis KBC Nacht 2014 kergejõustikõhtul. Neist parimat tulemust näitas Noot, kes võitis keenialase ees 1500 m kolmanda jooksu isikliku rekordiga 3.44,42.

«Jooks oli liiga aeglane. «Jänes» pidi võtma kilomeetri 2.28-ga, aga tuli hoopis 2.30,3. Mehed jäid minu jaoks liiga nõrgaks. Hoidsin teisele kohale. 350 meetrit enne lõppu läksin ise eest ära,» rääkis Andi Noot Jooksuportaalile.

Noodi varasem tippmark oli 3.45,03. 5. jooksu ehk B-jooksu võitis ameeriklane Pat Casey ajaga 3.37,60. Kõige tugevam jooks on veel tulemas.

Meeste 1500 m 3. jooksu tulemused

Pärast pikka võistluspausi startis Liina Tšernov naiste 1500 m kolmandas jooksus, kus sai 13. koha ajaga 4.19,87. Jooksu võitis ameeriklanna Kate Grace ajaga 4.09,87-ga.