Eurosarjas peetakse teise ringi korduskohtumisi

Priscilla Õmblus
Nõmme Kalju võitis Euroopa liiga teise ringi avamängus kodusel Kadrioru staadionil Poznani Lechi 1:0. Ainsa värava lõi Hidetoshi Wakui 81. minutil. Foto: Erik Prozes / Postimees

Eesti jalgpalliklubid peavad sel nädalal eurosarja teise ringi korduskohtumisi, kus Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev soovivad avamängu kaotust parandada ning Nõmme Kalju püüab edasipääsust kinni hoida.

Teisipäeval, 22. juulil kell 19:00 pannakse pall mängu Kadrioru staadionil Levadia ja Praha Sparta vahel. UEFA Meistrite liiga teise ringi avakohtumisest on Tšehhi klubil kaasas 7:0 eduseis. Mängu vilistavad Itaalia kohtunikud Antonio Damato, Lorenzo Manganelli, Fabiano Preti ja Gianpaolo Calvarese, delegaat on Joël Wolff Luksemburgist ning kohtunike vaatleja Alan Snoddy Põhja-Iirimaalt.

Neljapäeval, 24. juulil kell 19:00 kohaliku aja järgi (kell 20:00 Eesti aja järgi) algab Poznańis UEFA Euroopa liiga kohtumine kohaliku Lechi ja Nõmme Kalju vahel. Avamäng Kadriorus lõppes Tallinna klubi 1:0 võiduga. Matši vilistavad Sebastian Constantin Coltescu, Sebastian Eugen Gheorghe, Radu Adrian Ștefan Ghinguleac ja George Catalin Gaman Rumeeniast, delegaat on Martin Sturkenboom Hollandist ja kohtunike vaatleja John Ferry Põhja-Iirimaalt.

Sillamäe Kalevi matš FC Krasnodariga toimub vastase väljakul neljapäeval kell 20:00 kohaliku aja järgi (kell 19:00 Eesti aja järgi). Tallinnas peetud kohtumise võitis Krasnodari meeskond 4:0. Kordusmängu vilistavad Ungari kohtunikud Sandor Ando-Szabo, Zsolt Attila Szpisjak, Janos Medovarszki ja Zoltan Ivanyi, delegaat on Jevgenijs Milevskis Lätist ning kohtunike vaatleja Gevorg Hovhannisyan Armeeniast.