Korvpalli MM: eile Leedut võitnud Austraalia alistas Mehhiko

Austraalia ja Mehhiko kohtumine.
Austraalia ja Mehhiko kohtumine. Foto: SCANPIX

Hispaanias jätkuvatel korvpalli maailmameistrivõistlustel sai täna järjekordse võidu kirja Austraalia koondis, kes oli parem Mehhikost.

Tasavägiselt möödunud avaveerandi järel oli Austraalia ja Mehhiko kohtumise seis 22:19, poolajaks juhtis Austraalia 33:32. Kolmandal veerandajal mängisid eile Leedut võitnud austraallased sisse väikese edu, kui viskasid ise 26 punkti ja lasid Mehhikol visata 13 silma. Kuigi mehhiklased suutsid viimasel veerandajal vahet väiksemaks mängida, võttis Austraalia siiski 70:62 võidu.

Võitjate parimana viskas Aron Baynes 21 punkti, Mehhiko resultatiivseimaks oli 11 punktiga Gustavo Ayon.

Austraalial on nüüd D-alagrupis kirjas kolm võitu ja üks kaotus, Mehhikol üks võit ja kolm kaotust. Hetkel hoiavad meeskonnad sellega vastavalt esimest ja neljandat kohta, ent täna on D-alagrupis kavas veel kaks mängu.