Brasiilia alistas põnevusmängus Serbia

Serbia ja Brasiilia vaheline mäng.
Serbia ja Brasiilia vaheline mäng. Foto: SCANPIX

Hispaanias peetaval korvpalli MMil alistas Brasiilia A-alagrupi mängus Serbia.

Brasiilia võitis avaveerandi 23:16 ja oli poolajaks juhtimas 48:32. Kolmanda veerandaja järel olid aga rollid muutunud: kümne minutiga 32 punkti visanud Serbia sai 64:60 ette, sest Brasiilia suutis kolmandal veerandajal visata vaid 12 silma. Mängu lõppfaas kujunes aga edukamaks taas brasiillastele, kes suutsid viimase kümne minutiga visata 21 punkti, samas kui Serbia sai lisa vaid üheksa punkti näol - nii teenis Brasiilia 81:73 võidu.

Brasiilia poolt viskas Marcus Vieira 21 punkti, Serbia parimaks oli 14 punktiga panustanud Milos Teodosic.

Brasiilial on praeguseks kirjas kolm võitu ja üks kaotus ning sellega hoitakse esimest kohta, kuid täiseduga jätkav Hispaania pole oma eelviimase vooru mängu veel pidanud. Serbial on seni kirjas kaks võitu ja kaks kaotust ning nad hoiavad alagrupis kolmandat kohta.