Avaveerandi kaotanud Leedu võitis Koread

Korea ja Leedu matš.
Korea ja Leedu matš. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil sai täna Leedu 79:49 võidu Korea üle.

Leedu kaotas küll avaveerandi 17:19, aga poolajaks oldi juba juhtimas 39:29. Kolmandal veerandajal suutsid korealased visata vaid neli punkti ning sellega oli mängu saatus suuresti otsustatud, sest viimasel veerandajal Leedu enam edu käest ei andnud, vaid vormistati see veelgi suuremaks ja nii võeti kokkuvõttes 30-punktiline võit.

Leedu parimana viskas Adas Juskevicius 20 punkti, Korea poolt vastas 15 silmaga Tae-Jong Moon.

Leedulased püsivad kolme võidu ja ühe kaotusega D-alagrupi nelja parema seas, Korea on seni kaotanud kõik neli mängu.