Türgi lõpetas alagrupiturniiri võidu ja teise kohaga

Türgi mängumees Kerem Gonlum.
Türgi mängumees Kerem Gonlum. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil pidasid täna C-alagrupi viimase mängu Türgi ja Dominikaani koondised, 77:64 võidu võtsid alagrupis teise koha saanud türklased.

Türgi võitis avaveerandi 14:13, aga suutis edu sisse mängida poolajaks, kui seis tablool oli 41:23. Kolmas veerandaeg möödus taas tasavägiselt ja kuigi Dominikaani koondis tegi viimasel veerandajal head tööd, kuulus võit siiski Türgile.

Türklaste suurimaks skoorijaks oli 15 punkti visanud Oguz Savas, Dominikaani poolt vastas 18 punktiga Fransisco Garcia.

C-alagrupi võitis täiseduga USA, teiseks jäi Türgi, kolmandana sai edasi Dominikaani koondis ja neljandana Uus-Meremaa, edasipääsejate lõplikud vastased selguvad tänaõhtuste mängude järel. Alagrupiturniiriga pidid piirduma Ukraina ja Soome.