U19 koondis alustas valikturniiri kaotusega Horvaatiale

Eesti U19 koondis.

Eesti U-19 jalgpallikoondis alustas täna Horvaatias mänguga väljakuperemeeste vastu EM-valikturniiri ja pidi leppima 0:1 kaotusega. Horvaatia lõi mängu ainsa värava juba 24. minutil.

33. minutil hoidis Martin Mägi eemaldamise hinnaga ära teise värava, järgnenud penalti suutis aga Matvei Igonen tõrjuda. Teises Eesti alagrupi esimese vooru mängus kaitsele erilist rõhku ei pandud, sest Türgi võitis Islandit 7:3, poolaeg 3:2, vahendas portaal jalgpall.ee.

Valikturniirilt pääseb eliitringi alagrupi kaks parimat ning lisaks 13 alagrupi peale ka parim kolmanda koha omanik. Eliitringis võideldakse pääsu eest finaalturniirile, kuhu on oma koha juba kindlustanud korraldaja Kreeka. 2015. aasta U-19 koondiste EM-finaalturniiril mängib kaheksa meeskonda.