Real alistas Liverpooli 3:0, Arsenal sai tänu üleaja väravale jagu Anderlechtist

Mariel Gregor
Madridi Real ja Liverpool Meistrite liiga kohtumises.
Madridi Real ja Liverpool Meistrite liiga kohtumises. Foto: SCANPIX

Kolmapäeva õhtul peetud jalgpalli Meistrite liiga mängudest oodatati põnevat vastasseisu Madridi Reali ja FC Liverpooli vastasseisust. B-alagruppi kuuluvate suurklubide kohtumine lõppes Reali 3:0 võiduga. Cristiano Ronaldo viis Reali 23. minutil juhtima, lüües seega oma 70. värava Meistrite liigas. Kahel korral oli täpne Karim Benzema.

Realil on alagrupi liidrina koos 9, Liverpoolil 3 punkti.

Londoni Arsenal oli raskustes Anderlechtiga. Arsenal jäi 71. minutil 0:1 kaotusseisu, ent Kieran Gibbsi ja Lukas Podolski hilised väravad tõid neile siiski võidu.