Levadia tuli võimsa jõudemonstratsiooniga Eesti meistriks

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna viimane mänguvoor, mille järel krooniti Eesti meistriks FC Levadia.

Kui enne viimast vooru oli meistritiitli võitja veel lahtine, siis Levadia ei jätnud midagi juhuse hooleks: võõrsil mindi poolajaks Narva Transi vastu 3:0 juhtima, lõppseisuks vormistati koguni 8:1. Enne viimast vooru samuti meistritiitlimõtteid mõlgutanud FC Flora kaotas võõrsil Sillamäe Kalevile 2:3 - selle võiduga said Sillamäe mehed hõbemedalid ning Flora pidi leppima pronksise kohaga.

Tänased viis kohtumist on alanud!

Tiitliheitluse mõttes olulised mängud Sillamäe-Flora ja Trans-Levadia on hetkel mõlemad veel 0:0 ja see seis tähendaks, et meistriks kroonitakse Levadia

Trans - Levadia:
Levadial on mängus esimene hea võimalus, aga seekord vilistatakse suluseis ära

Ilja Antonov viib Levadia 14. minutil 1:0 juhtima! Selline seis tähendab, et meistriks tuleks Levadia!

Tallinna Kalev - Tallinna Infonet:
Külalised Infoneti meeskonnast on saanud 11. minutil Kouadio väravast juhtima

Ülejäänud kolmes kohtumises on seis endiselt 0:0

Sillamäe-Flora 1:0:
17. mänguminutil saab Sillamäe kodupubliku ees juhtima!!

Sillamäe-Flora:
Kui Levadia suudab Transi vastu eduseisu hoida ja võidu võtta, ei aita Florat enam ükski vägi. Kui aga Levadia annab edu ära ja mäng lõppeb viigiga, vajab Flora Sillamäe üle vaid võitu ning selleks tuleks hakata väravaid lööma

Trans-Levadia:
24. mänguminut - Levadial hea võimalus kahe väravag juhtima saada, kui Teeveer saab vasakult poolt lähedalt peale lüüa, aga Transi väravavaht päästab oma meeskonna supertõrjega!

Trans-Levadia 2:0!!!

Subbotin viib 24. mänguminutil Levadia juba kahe väravaga juhtima! Võõrsil Sillamäe vastu kaotusseisus olev Flora on sattunud raskesse seisu ja hetkel tundub küll, et Levadia liigub kindlalt tiitlikursil

Mängu selline 1:0 võiduseis Sillamäe kasuks tähendaks, et Flora ja Sillamäe lõpetavad mõlemad hooaja 79 punktiga. Hõbemedalid läheksid sel juhul Sillamäele, sest neile annab eelise ühe võrra suurem võitude arv.

Levadia on endiselt 2:0 Transi vastu juhtimas, Flora 0:1 Sillamäele kaotamas ja Infonet 1:0 Tallinna Kalevi vastu juhtimas. Tammeka-Kalju ja Paide-Jõhvi pole skoori seni avanud

45. mänguminut - Levadia teenib penalti

Vukobratovic virutab penalti sisse ja seis on Levadia kasuks juba 3:0

Poolaeg Sillamäel lõppeb kodumeeskonna 1:0 eduseisus ja Flora on hetkel ilma jäämas nii meistritiitlist kui hõbemedalistest

Teised poolajad on alanud!

50. mänguminut - Avdejev teenib punase, sest tõmbab Levadia mängija karistusalas maha

51. mänguminut - Dmitrijev on see mängija, kelle Avdejev maha tõmbas, ning Dmitrijev kõmmutab ka teenitud penalti sisse, mille järel juhib Levadia juba 4:0

55. minutil teenib Sillamäe penalti ja pärast selle realiseerimist on seis kodumeeskonna poolt vaadatuna juba 2:0. Flora on sattunud raskesse seisu ja kuna meistritiitli võitmiseks peaks Levadia mängima maha vahepeal saavutatud 5:0 edu, siis selgelt peavad Flora mehed unistama pigem hõbemedalitest

Sillamäe-Flora 2:1:
55. mänguminut - Flora ei ole veel hõbemedalimõtteid maha matnud ja lüüakse kiire vastuvärav

Trans-Levadia 0:6:
Kohtumine Narvas on läinud täiesti üle käte ja vahepeal olnud 4:0 eduseisust on saanud kiirelt juba kuueväravaline edu

Levadia kahe viimase värava autoriks on olnud Subbotin, kelle nimel on täna juba kübatarikk

Tallinna Kalev-Infonet 0:2:
Külalised suurendavad eduseisu

Tammeka-Kalju ja Paide-Jõhvi mängud mööduvad endiselt väravatevaeselt

Trans-Levadia 0:7:
Narvas on seis juba kujunenud hokiskooriks, kui Subbotin lööb oma neljanda värava

Väravaid lüüakse ka Sillamäel, kus 65. minutil saab kodumeeskond 3:1 juhtima ja Flora unistus hõbemedalitest nihkub jälle sammu võrra kaugemale

Trans-Levadia 1:7:
Uskumatu jalgpallilõuna Narvas jätkub, kui Levadia puurilukk eksib väljatulekuga ja Fjodorovi poolt eemalt kaarega peale löödud pall jõuab Levadia väravasse, Trans saab kirja oma auvärava

Paide-Jõhvi 1:0:
Väravatearve on avatud ka Paides, kus kodumeeskond saab juhtima

Sillamäe-Flora 3:2:
Tundub, et Sillamäel pole veel medalid ära jagatud, sest 72. mänguminutil vähendab Flora kaotusseisu

11 minutit jääb mängu lõpuni, Flora vajab hädasti väravat, kui tahetakse hõbemedalitega koju minna

Tallinna Kalev-Infonet 0:3:
Kouadio kübaratrikk on viinud Infoneti 3:0 ette

Tammeka-Kalju 0:1:
Tartu meeskond pidas tublilt kodus vastu, aga mängu lõppfaasis löövad külalised ikkagi värava ära, kui 84. minutil realiseerib penalti Hidetoshi Wakui