Ronaldo ja Messi duellis jäi peale portugallane

Cristiano Ronaldo (vasakul) ja Lionel Messi.
Cristiano Ronaldo (vasakul) ja Lionel Messi. Foto: SCANPIX

Eile õhtul kohtusid Manchesteris sõpruskohtumises Argentina ja Portugali jalgpallikoondised ning lõpuks teenisid 1:0 võidu portugallased.

Argentina algkoosseisus jooksis eile väljakule ka Lionel Messi ning Portugali ridades tuli platsile Cristiano Ronaldo. Mõlemad staarid tegid eile kaasa vaid esimese poolaja. Kohtumise ainsa värava lõi eimesel lisaminutil Lorienti kaitsja Raphael Gurreiro.

Saksamaa ja Hispaania vahelises maavõistlusmängus teenisid 1:0 võidu sakslased, kelle ridades oli 89. minutil täpne Toni Kroos.

Inglismaa oli aga 3:1 parem Šotimaast. Võitjate poolel lõi kaks väravat Wayne Rooney.