Euroliiga: Galatasaray alistas lisaajal Belgradi meeskonna

Belgradi ja Galatasaray klubide kohtumine.
Belgradi ja Galatasaray klubide kohtumine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peeti täna tuline kohtumine Galatasaray Liv Hospitali ja Belgradi Crvena Zvezda vahel, lisaajale läinud mängu võitis Galatasaray.

Kodumeeskond Galatasaray võitis avaveerandi 22:16, poolajaks oli seis 45:40. Kolmandal veerandajal tegid Belgradi meeskonna mehed aga võimsa esituse ja nii oli enne viimast veerandit Galatasaray poolt vaadatuna tablool seis 54:63, aga normaalaja lõpuks oli tablool viigiseis 82:82.

Lisaaeg möödus samuti tasavägiselt, aga lõpuks sai 110:103 võidu Galatasaray meeskond.

Võidu saanud kodutiimi poolt viskas parimana Zoran Erceg 30 silma, sama skooriga vastas Belgradi meeskonna poolt Luka Mitrovic.