Kohila astus suure sammu karikavõistluste finaali suunas

Kohila VK möödunud aastal võidetud karikaga
Kohila VK möödunud aastal võidetud karikaga Foto: Irina Mägi

Tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi astus suure sammu naiste Eesti karikavõistluste finaali suunas, kui kahemängulise poolfinaalseeria avavaatuses Tallinna Ülikoolile geimi ei loovutatud.

Tasavägiseim oli tänase kohtumise kolmas geim, milles TLÜ kogus 20 punkti. Kahes esimeses geimis saavutati 16 ja 12 punkti. Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Maarja Kerner ja Kertu Laak, kes tõid vastavalt 17 ja 12 punkti. TLÜ suurimat rünnakukoormust kandnud Raili Kont-Kontson kogus 11 punkti, kirjutab volley.ee.

Ülikoolinaiskond saavutas Kohila võistkonnast neli blokipunkti enam (9-5), kuid jäi selgelt alla nii rünnakuefektiivsuses (25%-44%) kui servi vastuvõtul (34%-64%). Korduskohtumine on kavas 26. novembril Kohilas.