Eesti saalihokikoondis kaotas MMil Norrale

Eesti-Norra kohtumine.
Eesti-Norra kohtumine. Foto: IFF International Floorball Federation

Göteborgis peetaval saalihoki MM-finaalturniiril kaotas Eesti koondis teises alagrupikohtumises Norrale 2:4 (0:3; 1:0; 1:1).

Sarnaselt esimesele kohtumisele jäi Eesti meeskond ka nüüd kohe mängu alguses 0:3 kaotusseisu. Teise kolmandiku Eesti võitis, kui Andreas Wöiduma tegi Patrik Markuse söödust mänguseisuks 1:3.

Viimasel kolmandikul saavutasid mõlemad meeskonnad ühe värava. Eesti värava autoriks oli Roman Pass, kes tunnistati ka mängu parimaks.

Lõpu eel üritas Eesti ka mänguseisu parandada, mängides väravavavahita, kuid edu see enam ei toonud.

Teisipäeval kell 17.00 mängitakse Tšehhiga.